Skip to content
We are a third-party reseller and are not affiliated with, endorsed or sponsored by any brand that we resell. All trademarks, trade names are the property of their respective owners. Displayed trademarks are used only for identification. Learn More.
We are a third-party reseller. Learn more.

Search results for “Buc-ee's Nug-ees”

Products

Buc-ee's 2026 Halloween Duck

Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
in stock

Bring home the ultimate festive cheer with the Buc-ee's 2026 Halloween Duck! Decked out in a magical purple witch's hat, cape, broomstick, and a cu...

View full details
Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95

Buc-ee's Location Shirt - Denton, TX

Original price $34.95 - Original price $34.95
Original price
$34.95
$34.95 - $34.95
Current price $34.95
Only 1 left!

Rep one of North Texas's coolest college towns with the Buc-ee's Olive Green Location Shirt featuring Denton, TX! Printed on an earthy, olive green...

View full details
Original price $34.95 - Original price $34.95
Original price
$34.95
$34.95 - $34.95
Current price $34.95

Buc-ee's Dominoes

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
Only 2 left!

Bring a little Buc-ee’s fun to game night with the Buc-ee’s Double Six Dominoes Set! This collectible set features classic dominoes with a Texas tw...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95

Buc-ee's Ennis Lollipop Sign Magnet

Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
in stock

Bring the ultimate roadside beacon right to your fridge! Modeled after the iconic, towering billboard signs that mark everyone's favorite highway s...

View full details
Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95

Buc-ee's Easter Hair Claws

Original price $15.95 - Original price $15.95
Original price
$15.95
$15.95 - $15.95
Current price $15.95
in stock

Elevate your Spring hair game with the Buc-ee’s Easter Hair Claw Collection. These sturdy and stylish clips are designed to hold your look in place...

View full details
Original price $15.95 - Original price $15.95
Original price
$15.95
$15.95 - $15.95
Current price $15.95

Buc-ee's Location Shirt - Ennis, TX

Original price $34.95 - Original price $34.95
Original price
$34.95
$34.95 - $34.95
Current price $34.95
Only 2 left!

This color for the Ennis shirt is out of production; you can find the current color here.

Original price $34.95 - Original price $34.95
Original price
$34.95
$34.95 - $34.95
Current price $34.95

Sea Salted Caramel 10oz Beaver Nuggets Case (12ct case)

Original price $107.40
Original price $107.40 - Original price $107.40
Original price $107.40
Current price $95.00
$95.00 - $95.00
Current price $95.00
In stock

At Texas Snax, we know that once you taste the Sea Salted Caramel Beaver Nuggets, it's game over—there's no going back. That perfect balance of swe...

View full details
Original price $107.40
Original price $107.40 - Original price $107.40
Original price $107.40
Current price $95.00
$95.00 - $95.00
Current price $95.00
Save $12.40 Save $0.00

Buc-ee's Habenero Pepper Salsa - Hot

Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
14.0oz | $0.71 / oz
In stock

Habanero Pepper Salsa is a spicy and flavorful condiment crafted with habanero peppers, tomatoes, onions, and various spices. It delivers a fiery k...

View full details
Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
14.0oz | $0.71 / oz

Buc-ee's Mardi Gras Beads 2026

Original price $8.95 - Original price $8.95
Original price
$8.95
$8.95 - $8.95
Current price $8.95
in stock

Celebrate Mardi Gras in festive Buc-ee’s style with these fun and colorful bead necklaces! Featuring classic Mardi Gras colors and the beloved Buc-...

View full details
Original price $8.95 - Original price $8.95
Original price
$8.95
$8.95 - $8.95
Current price $8.95

Buc-ee's Black Lounge Wide Knit Pants

Original price $33.95 - Original price $33.95
Original price
$33.95
$33.95 - $33.95
Current price $33.95
In stock

Kick back and relax in true Lone Star comfort with these official Buc-ee's Black Lounge Pants. Designed for ultimate downtime, these pants feature ...

View full details
Original price $33.95 - Original price $33.95
Original price
$33.95
$33.95 - $33.95
Current price $33.95

Buc-ee's "Jingle All The Way" Christmas Shirt

Original price $29.95 - Original price $34.95
Original price
$29.95 - $34.95
$29.95 - $34.95
Current price $29.95
in stock

Celebrate the holidays Buc-ee’s style with the festive “Jingle All The Way” Christmas shirt! This bright red tee features Buc-ee the Beaver in a Sa...

View full details
Original price $29.95 - Original price $34.95
Original price
$29.95 - $34.95
$29.95 - $34.95
Current price $29.95

Buc-ee's Summer Vibes Black Tank

Original price $27.95 - Original price $27.95
Original price
$27.95
$27.95 - $27.95
Current price $27.95
Only 1 left!

Stay cool all summer with the Buc-ee’s Summer Vibes Black Tank. Designed for men who love comfort and style, this lightweight tank is perfect for b...

View full details
Original price $27.95 - Original price $27.95
Original price
$27.95
$27.95 - $27.95
Current price $27.95

Buc-ee's Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips

Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
2.0oz | $1.98 / oz
In stock

Buc-ee’s Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips deliver a hearty kettle cooked crunch with the zesty flavor of jalapeño. They’re an easy choice for ro...

View full details
Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
2.0oz | $1.98 / oz

Buc-ee's Magnetic Travel Game - Beaver Nugget Race

Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
in stock

Hit the road with Buc-ee and race your way to snack-time victory in the Buc-ee's Magnetic Travel Game – Beaver Nugget Race! This compact, magnetic ...

View full details
Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95

Tote Bag - Big Face Logo

Original price $36.98 - Original price $36.98
Original price
$36.98
$36.98 - $36.98
Current price $36.98
in stock

Make a statement with this fun and fabulously functional tote bag! Featuring the beloved Big Face logo, it's perfect for the beach, grocery store, ...

View full details
Original price $36.98 - Original price $36.98
Original price
$36.98
$36.98 - $36.98
Current price $36.98

Buc-ee's Classic Grey Logo Youth Hoodie

Original price $39.95 - Original price $39.95
Original price
$39.95
$39.95 - $39.95
Current price $39.95
in stock

Cozy up and strut your stuff! This hoodie's perfect for chilly adventures or snug sofa days. With a handy hood, pocket for secrets, and that iconic...

View full details
Original price $39.95 - Original price $39.95
Original price
$39.95
$39.95 - $39.95
Current price $39.95

Buc-ee's Halloween 2pk Neon Vampire Hair Claws

Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
In stock

Get into the spooky season spirit with official Buc-ee's Halloween Hair Claws! Featuring everyone's favorite beaver dressed in his vampire finest—c...

View full details
Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95

Buc-ee's Chrome Emblem

Original price $14.99 - Original price $14.99
Original price
$14.99
$14.99 - $14.99
Current price $14.99
Only 2 left!

The perfect way to showcase your love for the iconic Texas brand wherever you go! Available in three distinct designs – Logo, Love, and Texas-...

View full details
Original price $14.99 - Original price $14.99
Original price
$14.99
$14.99 - $14.99
Current price $14.99

Buc-ee's San Marcos Collectible Poker Chips

Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
in stock

This is an authentic 2-pack of Buc-ee's San Marcos poker chips featuring local artwork and the classic beaver logo. They make a fun addition to you...

View full details
Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95

Buc-ee's Flower Onesie/Top

Original price $18.95 - Original price $18.95
Original price
$18.95
$18.95 - $18.95
Current price $18.95
Only 1 left!

Dress your little one in adorable Buc-ee’s style with this light pink Flower Onesie and Top! Featuring a cute floral design with the Buc-ee’s logo ...

View full details
Original price $18.95 - Original price $18.95
Original price
$18.95
$18.95 - $18.95
Current price $18.95

Buc-ee Figurine Honey Almond Hand Soap

Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95
10.1oz | $1.08 / oz
in stock

Bring a splash of road-trip cheer to your bathroom or kitchen sink with the official Buc-ee’s Figural Honey Almond Hand Soap! Crafted in the iconic...

View full details
Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95
10.1oz | $1.08 / oz

Buc-ee's Arizona Orange Roadmap Tee

Original price $34.95 - Original price $34.95
Original price
$34.95
$34.95 - $34.95
Current price $34.95
Only 2 left!

Howdy, road trippers and snack lovers! Stand out under the desert sun with this vibrant, bright orange Buc-ee's Arizona Highway T-Shirt. This tee p...

View full details
Original price $34.95 - Original price $34.95
Original price
$34.95
$34.95 - $34.95
Current price $34.95

Buc-ee's Coconut Peanut Brittle

Original price $5.45 - Original price $5.45
Original price
$5.45
$5.45 - $5.45
Current price $5.45
5.0oz | $1.09 / oz
In stock

This Coconut Brittle combines coconut with a thin layer of caramelized sugar for a sweet, buttery treat. Each crisp bite has a rich coconut...

View full details
Original price $5.45 - Original price $5.45
Original price
$5.45
$5.45 - $5.45
Current price $5.45
5.0oz | $1.09 / oz

Buc-ee's Red Camo Trucker Hat

Original price $29.95 - Original price $29.95
Original price
$29.95
$29.95 - $29.95
Current price $29.95
Only 1 left!

Top off your look with the Buc-ee’s Red Camo Trucker Hat. Whether you’re hitting the road for a cross-country adventure or just keeping it casual i...

View full details
Original price $29.95 - Original price $29.95
Original price
$29.95
$29.95 - $29.95
Current price $29.95