Skip to content
We are a third-party reseller and are not affiliated with, endorsed or sponsored by any brand that we resell. All trademarks, trade names are the property of their respective owners. Displayed trademarks are used only for identification. Learn More.
We are a third-party reseller. Learn more.

Holiday Merchandise

Filters

Buc-ee's Overbites Chocolate

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
4.0oz | $1.99 / oz
Out of stock

Over 1/4 pound of goodness! Craving something sweet, smooth, and dangerously delicious? Buc-ee’s Overbites are the perfect bite-sized treats for ch...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
4.0oz | $1.99 / oz
Sold out

Buc-ee's Pecan Log

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
1.0item | $7.95 / item
In stock

The Pecan Log is a treat that combines the rich taste of creamy nougat, caramel, and the crunchy goodness of pecans. Made with quality ingredients,...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
1.0item | $7.95 / item

Buc-ee's Beaver Buddies Animal Cookies

Original price $4.95 - Original price $4.95
Original price
$4.95
$4.95 - $4.95
Current price $4.95
2.0oz | $2.48 / oz
In stock

Recall the good old days of the "animal crackers." These are like those, except somebody about 4 times better. They are the perfect balance of crun...

View full details
Original price $4.95 - Original price $4.95
Original price
$4.95
$4.95 - $4.95
Current price $4.95
2.0oz | $2.48 / oz

Buc-ee's Candied Jalapenos

Original price $12.95 - Original price $12.95
Original price
$12.95
$12.95 - $12.95
Current price $12.95
20.0oz | $0.65 / oz
In stock

Experience a unique fusion of sweetness and heat with Candied Jalapeños. Made from the freshest jalapeño peppers, that undergo a special candying p...

View full details
Original price $12.95 - Original price $12.95
Original price
$12.95
$12.95 - $12.95
Current price $12.95
20.0oz | $0.65 / oz

Buc-ee's Steakhouse Beef Jerky

Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz
In stock

The Steakhouse Beef Jerky is a snack for those who crave the authentic taste of a classic steakhouse experience. Seasoned with a blend of savory he...

View full details
Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz

Buc-ee's Beaver Nuggets Sea Salted Caramel

Original price $5.45 - Original price $8.95
Original price
$5.45 - $8.95
$5.45 - $8.95
Current price $5.45
3.0oz | $1.82 / oz
In stock

Discover the perfect blend of sweet and salty. Each one is meticulously crafted, capturing the rich essence of caramel complemented by a hint of se...

View full details
Original price $5.45 - Original price $8.95
Original price
$5.45 - $8.95
$5.45 - $8.95
Current price $5.45
3.0oz | $1.82 / oz

Buc-ee's Beaver Nuggets Cinnamon Sweet

Original price $5.45 - Original price $8.95
Original price
$5.45 - $8.95
$5.45 - $8.95
Current price $5.45
3.0oz | $1.82 / oz
In stock

Get ready to elevate your snacking game with Buc-ee's Cinnamon Sweet Beaver Nuggets! These iconic, crunchy corn puffs are generously coated in a m...

View full details
Original price $5.45 - Original price $8.95
Original price
$5.45 - $8.95
$5.45 - $8.95
Current price $5.45
3.0oz | $1.82 / oz

Buc-ee's Praline Pecans

Original price $20.95 - Original price $20.95
Original price
$20.95
$20.95 - $20.95
Current price $20.95
12.0oz | $1.75 / oz
In stock

Prepare your tastebuds for the ultimate sweet-tooth satisfaction. Buc-ee’s Praline Pecans are an absolute must-have snack that flawlessly marries t...

View full details
Original price $20.95 - Original price $20.95
Original price
$20.95
$20.95 - $20.95
Current price $20.95
12.0oz | $1.75 / oz

Buc-ee's Original BBQ Sauce

Original price $6.95 - Original price $6.95
Original price
$6.95
$6.95 - $6.95
Current price $6.95
20.0oz | $0.35 / oz
In stock

Bring the legendary taste of the ultimate Texas road trip straight to your backyard! If you've ever sunk your teeth into a chopped brisket sandwi...

View full details
Original price $6.95 - Original price $6.95
Original price
$6.95
$6.95 - $6.95
Current price $6.95
20.0oz | $0.35 / oz

Buc-ee's BBQ Rub

Original price $6.95 - Original price $6.95
Original price
$6.95
$6.95 - $6.95
Current price $6.95
5.5oz | $1.26 / oz
In stock

BBQ Rub — a perfect blend of spices and seasonings crafted for meat enthusiasts. Elevate the flavors of your barbecued meats with this expe...

View full details
Original price $6.95 - Original price $6.95
Original price
$6.95
$6.95 - $6.95
Current price $6.95
5.5oz | $1.26 / oz

Buc-ee's Assorted Jordan Almonds

Original price $11.95 - Original price $11.95
Original price
$11.95
$11.95 - $11.95
Current price $11.95
12.0oz | $1.00 / oz
Out of stock

Beautiful pastel-colored candy coating wrapping a savory almond, these aren't just for weddings! A colorful addition to any countertop bowl and a d...

View full details
Original price $11.95 - Original price $11.95
Original price
$11.95
$11.95 - $11.95
Current price $11.95
12.0oz | $1.00 / oz
Sold out

Buc-ee's Cinnamon Pecans

Original price $20.95 - Original price $20.95
Original price
$20.95
$20.95 - $20.95
Current price $20.95
12.0oz | $1.75 / oz
In stock

Roasted to ensure a crispy bite, each pecan is generously coated in a light cinnamon glaze, offering a blend of sweetness and spice. Ideal for snac...

View full details
Original price $20.95 - Original price $20.95
Original price
$20.95
$20.95 - $20.95
Current price $20.95
12.0oz | $1.75 / oz

Buc-ee's Caramel Popcorn

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
7.0oz | $1.14 / oz
In stock

Indulge in the delightful fusion of crunchy popcorn and luscious caramel coating with Caramel Popcorn. Each kernel is popped to perfection and gene...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
7.0oz | $1.14 / oz

Buc-ee's Teriyaki Beef Jerky

Original price $14.95 - Original price $29.90
Original price
$14.95 - $29.90
$14.95 - $29.90
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz
In stock

At Texas Snax we describe this delicious jerky as a delicious blend of unmistakable sweet and salty taste flavor. This has come to be one of the fa...

View full details
Original price $14.95 - Original price $29.90
Original price
$14.95 - $29.90
$14.95 - $29.90
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz

Buc-ee's Hot & Spicy Beef Jerky

Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz
In stock

Spice up your snacks with Hot & Spicy Beef Jerky! At Texas Snax we describe this jerky is a lot of beef, a lot of heat, and a hint of pain. So ...

View full details
Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz