Skip to content
We are a third-party reseller and are not affiliated with, endorsed or sponsored by any brand that we resell. All trademarks, trade names are the property of their respective owners. Displayed trademarks are used only for identification. Learn More.
We are a third-party reseller. Learn more.

Holiday Merchandise

Filters

Buc-ee's Flannel Christmas Boxers

Original price $30.95 - Original price $30.95
Original price
$30.95
$30.95 - $30.95
Current price $30.95
in stock

Get into the holiday spirit with these cozy Buc-ee's Christmas Flannel Boxers! At Texas Snax, we’re all about comfort and fun, and these boxers del...

View full details
Original price $30.95 - Original price $30.95
Original price
$30.95
$30.95 - $30.95
Current price $30.95

Buc-ee's Holiday Plaid Pajama Pants - Santa Beaver Design

Original price $28.95 - Original price $37.95
Original price
$28.95 - $37.95
$28.95 - $37.95
Current price $28.95
Only 1 left!

Get ready for the holidays in style with Buc-ee's Holiday Plaid Pajama Pants! These soft, comfortable pajama pants feature a classic red and white ...

View full details
Original price $28.95 - Original price $37.95
Original price
$28.95 - $37.95
$28.95 - $37.95
Current price $28.95

Buc-ee's Christmas Wreath Foil Ornaments

Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
in stock

At Texas Snax we think you'll love bringing the festive spirit of Buc-ee’s to your holiday celebrations with these exclusive Christmas ornaments. T...

View full details
Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95

Buc-ee's Ugly Christmas Sweater - Santa Beaver Design

Original price $37.95 - Original price $37.95
Original price
$37.95
$37.95 - $37.95
Current price $37.95
in stock

Celebrate the holiday season in style with the Buc-ee's Ugly Christmas Sweater! This fun and festive sweater features Buc-ee’s beloved beaver masco...

View full details
Original price $37.95 - Original price $37.95
Original price
$37.95
$37.95 - $37.95
Current price $37.95

Buc-ee's America Trucker Hat

Original price $29.95 - Original price $29.95
Original price
$29.95
$29.95 - $29.95
Current price $29.95
in stock

This trucker hat is the perfect way to complete your patriotic attire. Complete with the mesh top, styled with a waving American flag, a snap back,...

View full details
Original price $29.95 - Original price $29.95
Original price
$29.95
$29.95 - $29.95
Current price $29.95

Buc-ee's Mini Christmas Plush Beaver

Original price $9.99 - Original price $9.99
Original price
$9.99
$9.99 - $9.99
Current price $9.99
in stock

Introducing the adorable Mini Christmas Plush Beaver Ornament! This charming little plush brings holiday cheer wherever it goes with its festive at...

View full details
Original price $9.99 - Original price $9.99
Original price
$9.99
$9.99 - $9.99
Current price $9.99

Buc-ee's "Will Never Break My Heart" Valentine's Shirt

Original price $34.95 - Original price $34.95
Original price
$34.95
$34.95 - $34.95
Current price $34.95
in stock

Introducing the "Buc-ee's Will Never Break My Heart" shirt! Express your affection and make a statement with this charming shirt that captures the ...

View full details
Original price $34.95 - Original price $34.95
Original price
$34.95
$34.95 - $34.95
Current price $34.95

Buc-ee's Soft n' Squishy Pillow

Original price $22.95 - Original price $22.95
Original price
$22.95
$22.95 - $22.95
Current price $22.95
in stock

Introducing the irresistibly huggable Soft n' Squishy Pillow – your new companion for cozy moments and endless smiles. This limited edition plushie...

View full details
Original price $22.95 - Original price $22.95
Original price
$22.95
$22.95 - $22.95
Current price $22.95

"It's Beginning To Look A Lot Like Buc-ee's" Christmas Shirt (Baby Sizes)

Original price $29.95 - Original price $29.95
Original price
$29.95
$29.95 - $29.95
Current price $29.95
in stock

This festive "It's Beginning To Look A Lot Like Buc-ee's" Christmas shirt features our favorite iconic mascot wearing a Santa hat on the front, wit...

View full details
Original price $29.95 - Original price $29.95
Original price
$29.95
$29.95 - $29.95
Current price $29.95

Buc-ee's Nuggets and Nug-ee's Variety Bundle

Original price $53.70
Original price $53.70 - Original price $53.70
Original price $53.70
Current price $52.95
$52.95 - $52.95
Current price $52.95
43.0oz | $1.23 / oz
In stock

This is a six-pack bundle of official Buc-ee's Beaver Nuggets and Nug-ees, featuring the classic original sweet corn puff along with five other swe...

View full details
Original price $53.70
Original price $53.70 - Original price $53.70
Original price $53.70
Current price $52.95
$52.95 - $52.95
Current price $52.95
43.0oz | $1.23 / oz
Save $0.75 Save $0.00

Buc-ee's Road Trip Scented Candle

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
Only 1 left!

The Buc-ee's Road Trip Scented Candle captures the fresh, invigorating spirit of setting out on the open Texas highway. It brings the excitement an...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95

Buc-ee's Cosmic Pops

Original price $4.95 - Original price $4.95
Original price
$4.95
$4.95 - $4.95
Current price $4.95
1.5oz | $3.30 / oz
Out of stock

You might discover a different universe with Cosmic Pops. There are 4 flavors: Cotton Candy Lemon Lime Cherry Cola Orange Cream During hot times ...

View full details
Original price $4.95 - Original price $4.95
Original price
$4.95
$4.95 - $4.95
Current price $4.95
1.5oz | $3.30 / oz
Sold out

Buc-ee's Cinnamon Mints

Original price $5.95 - Original price $5.95
Original price
$5.95
$5.95 - $5.95
Current price $5.95
50.0item | $0.12 / item
In stock

Experience the invigorating taste of cinnamon combined with the cooling sensation of a mint. Cinnamon Mints are formulated to refresh your breath i...

View full details
Original price $5.95 - Original price $5.95
Original price
$5.95
$5.95 - $5.95
Current price $5.95
50.0item | $0.12 / item

Buc-ee's Christmas Beaver Onesie

Original price $28.95 - Original price $33.95
Original price
$28.95 - $33.95
$28.95 - $33.95
Current price $28.95
in stock

At Texas Snax, we’re excited to bring you this cheerful and cozy Buc-ee’s Christmas Beaver Onesie, just in time for the holidays! Wrap yourself up ...

View full details
Original price $28.95 - Original price $33.95
Original price
$28.95 - $33.95
$28.95 - $33.95
Current price $28.95

Buc-ee's Collectible 1956 Ford F-100 Pickup

Original price $49.95 - Original price $49.95
Original price
$49.95
$49.95 - $49.95
Current price $49.95
Only 2 left!

Rev up your love for the open road with the Collectible 1956 Ford F-100 Pickup!  This truck is a nostalgia machine, bringing back those unforgettab...

View full details
Original price $49.95 - Original price $49.95
Original price
$49.95
$49.95 - $49.95
Current price $49.95

Hand-Crafted, Laser Cut, Texas Ornament

Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95
in stock

It's beginning to look a lot like Christmas! To celebrate, Texas Snax is bringing you something extra special: A handcrafted Texas Ornament to deco...

View full details
Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95

Buc-ee's Beaver Suit/Onesie

Original price $49.95 - Original price $49.95
Original price
$49.95
$49.95 - $49.95
Current price $49.95
in stock

At Texas Snax we think the best way to get ready to lounge or party in style is with the Buc-ee's Beaver Union Suit! This onesie is great for geari...

View full details
Original price $49.95 - Original price $49.95
Original price
$49.95
$49.95 - $49.95
Current price $49.95

Buc-ee's Black Pajama Pants

Original price $32.95 - Original price $32.95
Original price
$32.95
$32.95 - $32.95
Current price $32.95
in stock

Dream in style with these iconic logo PJ pants! From solo snoozes to family sleepover vibes, they're the year-round cozy ticket to dreamland. Matc...

View full details
Original price $32.95 - Original price $32.95
Original price
$32.95
$32.95 - $32.95
Current price $32.95

Buc-ee's Merry Christmas Truck Tree Ornament

Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95
Out of stock

Bring a touch of Buc-ee’s holiday cheer to your tree with this festive Red Truck Christmas Ornament! This detailed miniature features a classic red...

View full details
Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95
Sold out

Buc-ee's Ground House Blend Medium Roast Coffee

Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95
12.0oz | $1.41 / oz
In stock

Wake up and smell the Texas-sized excellence! Buc-ee's Ground House Blend Medium Roast Coffee delivers that perfect balance of bold character and s...

View full details
Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95
12.0oz | $1.41 / oz

Buc-ee's 12 K-Cups House Blend Medium Roast Coffee

Original price $15.95 - Original price $15.95
Original price
$15.95
$15.95 - $15.95
Current price $15.95
12.0item | $1.33 / item
In stock

Experience the balanced flavors of House Blend Medium Roast Coffee, conveniently packaged in 12 single-serving K-Cups. These K-Cups are compa...

View full details
Original price $15.95 - Original price $15.95
Original price
$15.95
$15.95 - $15.95
Current price $15.95
12.0item | $1.33 / item

Buc-ee's 12 Flavor Gummi Bears

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
12.0oz | $0.66 / oz
In stock

Why settle for a handful of ordinary gummy bears when you can treat yourself to the legendary 12-Flavor Gummi Bears from Buc-ee's? Known for having...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
12.0oz | $0.66 / oz

Buc-ee's Peppermint Mints

Original price $5.95 - Original price $5.95
Original price
$5.95
$5.95 - $5.95
Current price $5.95
50.0item | $0.12 / item
In stock

Peppermint Mints are refreshing, designed to freshen breath and provide a burst of invigorating peppermint flavor. Made with natural peppermint oil...

View full details
Original price $5.95 - Original price $5.95
Original price
$5.95
$5.95 - $5.95
Current price $5.95
50.0item | $0.12 / item

Buc-ee's Peanut Brittle

Original price $6.45 - Original price $6.45
Original price
$6.45
$6.45 - $6.45
Current price $6.45
5.0oz | $1.29 / oz
In stock

This Peanut Original Brittle combines crunchy peanuts with caramelized sugar for a classic sweet treat. Thin and crisp, each bite has a buttery fla...

View full details
Original price $6.45 - Original price $6.45
Original price
$6.45
$6.45 - $6.45
Current price $6.45
5.0oz | $1.29 / oz