Skip to content
We are a third-party reseller and are not affiliated with, endorsed or sponsored by any brand that we resell. All trademarks, trade names are the property of their respective owners. Displayed trademarks are used only for identification. Learn More.
We are a third-party reseller. Learn more.

Buc-ee's Christmas Gifts Under $25

Budget-friendly Buc-ee's Christmas gifts under $25, including ornaments, snacks, bath treats, and accessories.

Filters

Buc-ee's Christmas Bath Bomb - Peppermint Swirl

Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95
In stock

Unwind with a festive fizz. The Buc-ee's Christmas Bath Bomb in Peppermint Swirl turns any bath into a cool, minty holiday treat — a perfect stocki...

View full details
Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95

Buc-ee's Christmas Lip Balm Collection

Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
In stock

Treat your lips to festive hydration with the official Buc-ee’s Christmas Lip Balm Collection! Packaged in a decorative, clear snow globe display r...

View full details
Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95

Buc-ee's Christmas Luxury Hand Creams - 3 Pack

Original price $12.98 - Original price $12.98
Original price $12.98
$24.95
$24.95 - $24.95
Current price $24.95
In stock

Keep hands soft through the cold winter months with the Buc-ee's Christmas Luxury Hand Creams 3-Pack. Three festive, travel-friendly creams that ar...

View full details
Original price $12.98 - Original price $12.98
Original price $12.98
$24.95
$24.95 - $24.95
Current price $24.95

Buc-ee's Cinnamon Saltwater Taffy (12 oz Bag)

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
12.0oz | $0.66 / oz
In stock

Buc-ee's Cinnamon Saltwater Taffy is a 12-ounce bag of individually wrapped, soft-chew candies infused with a warm, spicy cinnamon flavor. It deliv...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
12.0oz | $0.66 / oz

Buc-ee's Jalapeno Honey Snack Stix

Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz
In stock

Take the taste of Buc-ee’s on the road with these classic Pork & Beef Snack Stix Singles! Each stick is packed with bold flavor, high-quality i...

View full details
Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz

Buc-ee's Logo Christmas Wooden Ornament

Original price $18.95 - Original price $18.95
Original price
$18.95
$18.95 - $18.95
Current price $18.95
In stock

Trim your Christmas tree with iconic Texas road-trip charm using the official Buc-ee’s Logo Christmas Wooden Ornament! Crafted with a natural woode...

View full details
Original price $18.95 - Original price $18.95
Original price
$18.95
$18.95 - $18.95
Current price $18.95

Buc-ee's Chocolate Fudge Scented Candle

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
Out of stock

The Buc-ee's Chocolate Fudge Scented Candle fills your home with the decadent aroma of rich, creamy chocolate fudge. It brings the sweet scent of B...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
Sold out

Buc-ee's Fresh Cut Garland Scented Candle

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
Out of stock

The Buc-ee's Fresh Cut Garland Scented Candle brings the crisp, fresh scent of seasonal pine and evergreen into your home. It creates a cozy holida...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
Sold out

Buc-ee's Roasted Pecans Scented Candle

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
Out of stock

The Buc-ee's Roasted Pecans Scented Candle fills your home with the warm, rich fragrance of freshly glazed roasted nuts. It brings the cozy, sweet ...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
Sold out

Buc-ee's Beaver Nuggets Scented Candle

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
In stock

The Buc-ee's Beaver Nuggets Scented Candle fills your room with the iconic scent of sweet, buttery caramel corn. It brings the legendary aroma of B...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95

Buc-ee's Christmas Soap Pistachio Noel Infused Sponge

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
In stock

Just add water for a festive lather. The Buc-ee's Christmas Soap Infused Sponge in Pistachio Noel has soap built right in, leaving you with a sweet...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95

Buc-ee's Christmas Peppermint Swirl Soap Infused Sponge

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
In stock

Just add water for a festive lather. The Buc-ee's Christmas Soap Infused Sponge in Peppermint Swirl has soap built right in, leaving you refreshed ...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95

Buc-ee's White Christmas Scrunchie

Original price $12.95 - Original price $12.95
Original price
$12.95
$12.95 - $12.95
Current price $12.95
In stock

Add a touch of holiday magic and classic Buc-ee's flair to your hairstyles with the official Buc-ee’s White Christmas Hair Scrunchie! Crafted from ...

View full details
Original price $12.95 - Original price $12.95
Original price
$12.95
$12.95 - $12.95
Current price $12.95

Buc-ee's Cherry Kolache Scented Candle

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
in stock

The Buc-ee's Cherry Kolache Scented Candle brings the mouthwatering scent of sweet cherry filling and warm Texas bakery pastry right into your home...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95

Buc-ee's Signature Scented Candle

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
In stock

The Buc-ee's Signature Scented Candle is a jarred candle crafted to fill your space with Buc-ee's iconic fragrance. It brings the familiar, welcomi...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95

Buc-ee's White Christmas Hair Bows

Original price $12.95 - Original price $16.95
Original price
$12.95 - $16.95
$12.95 - $16.95
Current price $12.95
In stock

Add a pop of festive cheer and road-trip charm to any holiday outfit with the official Buc-ee’s White Christmas Hair Bows! Crafted from crisp white...

View full details
Original price $12.95 - Original price $16.95
Original price
$12.95 - $16.95
$12.95 - $16.95
Current price $12.95

Buc-ee's Red Christmas Hair Bows

Original price $12.95 - Original price $16.95
Original price
$12.95 - $16.95
$12.95 - $16.95
Current price $12.95
In stock

Bring bold holiday flair and iconic Texas spirit to any hair look with the official Buc-ee’s Red Christmas Hair Bows! Crafted from durable grosgrai...

View full details
Original price $12.95 - Original price $16.95
Original price
$12.95 - $16.95
$12.95 - $16.95
Current price $12.95

Buc-ee's White Christmas Headband

Original price $18.95 - Original price $18.95
Original price
$18.95
$18.95 - $18.95
Current price $18.95
In stock

Top off your festive style with the official Buc-ee’s White Christmas Headband! Made from a soft, textured white fabric, this holiday headband feat...

View full details
Original price $18.95 - Original price $18.95
Original price
$18.95
$18.95 - $18.95
Current price $18.95

Authentic Buc-ee's Christmas Gifts Under $25

Great holiday gifts do not have to cost much. This collection updates automatically with Buc-ee's Christmas items priced under $25, from foil ornaments and bath bombs to saltwater taffy, pecans, coffee, tote bags, and a coloring book, so you can cover coworkers, teachers, and friends on any budget.

At a Glance:

  • Every item has an option priced under $25.
  • Browse snacks and sweets, bath treats, ornaments, tote bags, hair accessories, and kids' activities.
  • Prices start at $3.95 for a reusable Christmas tote bag.
  • Looking for even smaller gifts? See Christmas Stocking Stuffers, all under $15.
  • Sold by Texas Snax, an independent Texas reseller of authentic Buc-ee's merchandise. Texas Snax is not affiliated with or endorsed by Buc-ee's.