Skip to content
We are a third-party reseller and are not affiliated with, endorsed or sponsored by any brand that we resell. All trademarks, trade names are the property of their respective owners. Displayed trademarks are used only for identification. Learn More.
We are a third-party reseller. Learn more.

Buc-ee's Christmas Gifts Under $25

Budget-friendly Buc-ee's Christmas gifts under $25, including ornaments, snacks, bath treats, and accessories.

Filters

Hand-Crafted, Laser Cut, Texas Ornament

Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95
in stock

It's beginning to look a lot like Christmas! To celebrate, Texas Snax is bringing you something extra special: A handcrafted Texas Ornament to deco...

View full details
Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95

Buc-ee's Mini Christmas Plush Beaver

Original price $9.99 - Original price $9.99
Original price
$9.99
$9.99 - $9.99
Current price $9.99
in stock

Introducing the adorable Mini Christmas Plush Beaver Ornament! This charming little plush brings holiday cheer wherever it goes with its festive at...

View full details
Original price $9.99 - Original price $9.99
Original price
$9.99
$9.99 - $9.99
Current price $9.99

Buc-ee's Mini Cinnamon Churro Cookies

Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
8.0oz | $1.24 / oz
In stock

Indulge in the warm, comforting flavors of Buc-ee's Cinnamon Churro Cookies. Each bite is packed with the perfect blend of cinnamon spice and s...

View full details
Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
8.0oz | $1.24 / oz

Buc-ee's Christmas Wreath Foil Ornaments

Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
in stock

At Texas Snax we think you'll love bringing the festive spirit of Buc-ee’s to your holiday celebrations with these exclusive Christmas ornaments. T...

View full details
Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95

Buc-ee's Apple Maple Bacon Jam

Original price $15.99 - Original price $15.99
Original price
$15.99
$15.99 - $15.99
Current price $15.99
17.0oz | $0.94 / oz
In stock

At Texas Snax we want you to experience the ultimate flavor trifecta with our Apple Maple Bacon Jam. This 17 oz. jar combines the natural sweetness...

View full details
Original price $15.99 - Original price $15.99
Original price
$15.99
$15.99 - $15.99
Current price $15.99
17.0oz | $0.94 / oz

Buc-ee's Christmas Coloring Book

Original price $8.95 - Original price $8.95
Original price
$8.95
$8.95 - $8.95
Current price $8.95
In stock

Bring some holiday cheer to craft time with the Buc-ee’s Christmas Coloring & Activity Book! Packed with festive pages featuring Buc-ee and all...

View full details
Original price $8.95 - Original price $8.95
Original price
$8.95
$8.95 - $8.95
Current price $8.95

Buc-ee's Sleigh Ornament

Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95
in stock

Get ready to sleigh the holidays with this Buc-ee’s Santa Sleigh Ornament! Featuring everyone’s favorite beaver dressed as Santa, this detailed orn...

View full details
Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95

H-E-B White Chocolate Almonds

Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
12.0oz | $1.25 / oz
Out of stock

At Texas Snax we want to bring festive joy to your taste buds with H-E-B’s limited edition holiday almonds! These treats come in two deliciously un...

View full details
Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
12.0oz | $1.25 / oz
Sold out

Buc-ee's Christmas Red Tote Bag

Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
In stock

Celebrate the season with the official Buc-ee’s 2026 "Believe" Holiday Reusable Tote Bag! Crafted in a vibrant Christmas red with sturdy black wove...

View full details
Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95

Buc-ee's Christmas Pink Tote Bag

Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
In stock

Add a soft, charming touch of holiday cheer to your shopping with the official Buc-ee’s Pink Botanical Christmas Reusable Tote Bag! Crafted in a li...

View full details
Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95

Buc-ee's Christmas Stocking Foil Ornament

Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
In stock

Add a festive dash of road-trip joy to your tree with the official Buc-ee’s Christmas Stocking Foil Ornament! Shaped like a classic holiday stockin...

View full details
Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95

Buc-ee's Lollipop Sign Christmas Foil Ornament

Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95
In stock

Add iconic roadside holiday magic to your tree with the official Buc-ee’s "North Pole" Billboard Sign Foil Christmas Ornament! Inspired by the famo...

View full details
Original price $9.95 - Original price $9.95
Original price
$9.95
$9.95 - $9.95
Current price $9.95

Buc-ee's Christmas Gel Eye Mask

Original price $12.95 - Original price $12.95
Original price
$12.95
$12.95 - $12.95
Current price $12.95
In stock

Take a holiday breather with the Buc-ee's Christmas Gel Eye Mask. Chill it or warm it for a soothing break after a long day of shopping, wrapping, ...

View full details
Original price $12.95 - Original price $12.95
Original price
$12.95
$12.95 - $12.95
Current price $12.95

Buc-ee's Christmas Pink Plaid Hat

Original price $24.95 - Original price $24.95
Original price
$24.95
$24.95 - $24.95
Current price $24.95
In stock

Add a festive pop of pink to your holiday wardrobe with the official Buc-ee’s Christmas Pink Plaid Trucker Hat! Featuring a vibrant festive plaid p...

View full details
Original price $24.95 - Original price $24.95
Original price
$24.95
$24.95 - $24.95
Current price $24.95

Buc-ee's Teriyaki Snack Stix

Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz
In stock

Take the taste of Buc-ee’s on the road with these classic Pork & Beef Snack Stix Singles! Each stick is packed with bold flavor, high-quality i...

View full details
Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz

Buc-ee's Christmas Hair Ties

Original price $8.98 - Original price $8.98
Original price
$8.98
$8.98 - $8.98
Current price $8.98
in stock

Buc-ee’s Christmas Hair Ties – Snowflake & Peppermint Designs (2-Pack)Bring holiday spirit to every hairstyle with the Buc-ee’s Christmas Hair ...

View full details
Original price $8.98 - Original price $8.98
Original price
$8.98
$8.98 - $8.98
Current price $8.98

Buc-ee's Merry Christmas Truck Tree Ornament

Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95
Out of stock

Bring a touch of Buc-ee’s holiday cheer to your tree with this festive Red Truck Christmas Ornament! This detailed miniature features a classic red...

View full details
Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95
Sold out

Buc-ee's Christmas Red Truck Wooden Ornament

Original price $18.95 - Original price $18.95
Original price
$18.95
$18.95 - $18.95
Current price $18.95
In stock

Bring classic rustic charm to your Christmas tree with the official Buc-ee’s Red Christmas Truck Wooden Ornament! Crafted from layered, natural woo...

View full details
Original price $18.95 - Original price $18.95
Original price
$18.95
$18.95 - $18.95
Current price $18.95

Buc-ee's Christmas Bath Bomb - Frosty Snowfall

Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95
In stock

Let it snow — in the bath. The Buc-ee's Christmas Bath Bomb in Frosty Snowfall brings a fresh, wintry fizz to your soak — a perfect stocking stuffe...

View full details
Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95

Buc-ee's Peppermint Saltwater Taffy (12 oz Bag)

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
12.0oz | $0.66 / oz
In stock

Buc-ee's Peppermint Saltwater Taffy is a 12-ounce bag of individually wrapped, soft-chew candies packed with a cool, refreshing mint flavor. It del...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
12.0oz | $0.66 / oz

Buc-ee's Hot & Spicy Snack Stix

Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz
In stock

Take the taste of Buc-ee’s on the road with these classic Pork & Beef Snack Stix Singles! Each stick is packed with bold flavor, high-quality i...

View full details
Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz

Buc-ee's Mesquite Snack Stix

Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz
In stock

Buc-ee's Mesquite Pork & Beef Snack Stix deliver bold, smoky flavor in a convenient, individually packaged snack. Made with a savory blend of p...

View full details
Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz

Buc-ee's Christmas Shower Steamers - 4 Pack

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
In stock

Turn your morning shower into a holiday spa moment. The Buc-ee's Christmas Shower Steamers 4-Pack releases festive aromas as the steam rises — four...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95

Buc-ee's Christmas Bath Bomb - Fresh Cut Garland

Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95
In stock

Bring the scent of the Christmas tree to your tub. The Buc-ee's Christmas Bath Bomb in Fresh Cut Garland fills your bath with crisp, evergreen holi...

View full details
Original price $10.95 - Original price $10.95
Original price
$10.95
$10.95 - $10.95
Current price $10.95

Authentic Buc-ee's Christmas Gifts Under $25

Great holiday gifts do not have to cost much. This collection updates automatically with Buc-ee's Christmas items priced under $25, from foil ornaments and bath bombs to saltwater taffy, pecans, coffee, tote bags, and a coloring book, so you can cover coworkers, teachers, and friends on any budget.

At a Glance:

  • Every item has an option priced under $25.
  • Browse snacks and sweets, bath treats, ornaments, tote bags, hair accessories, and kids' activities.
  • Prices start at $3.95 for a reusable Christmas tote bag.
  • Looking for even smaller gifts? See Christmas Stocking Stuffers, all under $15.
  • Sold by Texas Snax, an independent Texas reseller of authentic Buc-ee's merchandise. Texas Snax is not affiliated with or endorsed by Buc-ee's.