Skip to content
We are a third-party reseller and are not affiliated with, endorsed or sponsored by any brand that we resell. All trademarks, trade names are the property of their respective owners. Displayed trademarks are used only for identification. Learn More.
We are a third-party reseller. Learn more.

Buc-ee's Christmas Gifts Under $25

Budget-friendly Buc-ee's Christmas gifts under $25, including ornaments, snacks, bath treats, and accessories.

Filters

Buc-ee's Beaver Nuggets Sea Salted Caramel

Original price $5.45 - Original price $8.95
Original price
$5.45 - $8.95
$5.45 - $8.95
Current price $5.45
3.0oz | $1.82 / oz
In stock

Discover the perfect blend of sweet and salty. Each one is meticulously crafted, capturing the rich essence of caramel complemented by a hint of se...

View full details
Original price $5.45 - Original price $8.95
Original price
$5.45 - $8.95
$5.45 - $8.95
Current price $5.45
3.0oz | $1.82 / oz

Buc-ee's Beaver Nuggets Cinnamon Sweet

Original price $5.45 - Original price $8.95
Original price
$5.45 - $8.95
$5.45 - $8.95
Current price $5.45
3.0oz | $1.82 / oz
In stock

Get ready to elevate your snacking game with Buc-ee's Cinnamon Sweet Beaver Nuggets! These iconic, crunchy corn puffs are generously coated in a m...

View full details
Original price $5.45 - Original price $8.95
Original price
$5.45 - $8.95
$5.45 - $8.95
Current price $5.45
3.0oz | $1.82 / oz

Buc-ee's Steakhouse Beef Jerky

Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz
In stock

The Steakhouse Beef Jerky is a snack for those who crave the authentic taste of a classic steakhouse experience. Seasoned with a blend of savory he...

View full details
Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz

Buc-ee's Teriyaki Beef Jerky

Original price $14.95 - Original price $29.90
Original price
$14.95 - $29.90
$14.95 - $29.90
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz
In stock

At Texas Snax we describe this delicious jerky as a delicious blend of unmistakable sweet and salty taste flavor. This has come to be one of the fa...

View full details
Original price $14.95 - Original price $29.90
Original price
$14.95 - $29.90
$14.95 - $29.90
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz

Buc-ee's Hot & Spicy Beef Jerky

Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz
In stock

Spice up your snacks with Hot & Spicy Beef Jerky! At Texas Snax we describe this jerky is a lot of beef, a lot of heat, and a hint of pain. So ...

View full details
Original price $14.95 - Original price $14.95
Original price
$14.95
$14.95 - $14.95
Current price $14.95
4.0oz | $3.74 / oz

Buc-ee's Original BBQ Sauce

Original price $6.95 - Original price $6.95
Original price
$6.95
$6.95 - $6.95
Current price $6.95
20.0oz | $0.35 / oz
In stock

Bring the legendary taste of the ultimate Texas road trip straight to your backyard! If you've ever sunk your teeth into a chopped brisket sandwi...

View full details
Original price $6.95 - Original price $6.95
Original price
$6.95
$6.95 - $6.95
Current price $6.95
20.0oz | $0.35 / oz

Buc-ee's 12 Flavor Gummi Bears

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
12.0oz | $0.66 / oz
In stock

Why settle for a handful of ordinary gummy bears when you can treat yourself to the legendary 12-Flavor Gummi Bears from Buc-ee's? Known for having...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
12.0oz | $0.66 / oz

Buc-ee's Peanut Brittle

Original price $6.45 - Original price $6.45
Original price
$6.45
$6.45 - $6.45
Current price $6.45
5.0oz | $1.29 / oz
In stock

This Peanut Original Brittle combines crunchy peanuts with caramelized sugar for a classic sweet treat. Thin and crisp, each bite has a buttery fla...

View full details
Original price $6.45 - Original price $6.45
Original price
$6.45
$6.45 - $6.45
Current price $6.45
5.0oz | $1.29 / oz

Buc-ee's Praline Pecans

Original price $20.95 - Original price $20.95
Original price
$20.95
$20.95 - $20.95
Current price $20.95
12.0oz | $1.75 / oz
In stock

Prepare your tastebuds for the ultimate sweet-tooth satisfaction. Buc-ee’s Praline Pecans are an absolute must-have snack that flawlessly marries t...

View full details
Original price $20.95 - Original price $20.95
Original price
$20.95
$20.95 - $20.95
Current price $20.95
12.0oz | $1.75 / oz

Buc-ee's Candied Jalapenos

Original price $12.95 - Original price $12.95
Original price
$12.95
$12.95 - $12.95
Current price $12.95
20.0oz | $0.65 / oz
In stock

Experience a unique fusion of sweetness and heat with Candied Jalapeños. Made from the freshest jalapeño peppers, that undergo a special candying p...

View full details
Original price $12.95 - Original price $12.95
Original price
$12.95
$12.95 - $12.95
Current price $12.95
20.0oz | $0.65 / oz

Buc-ee's BBQ Rub

Original price $6.95 - Original price $6.95
Original price
$6.95
$6.95 - $6.95
Current price $6.95
5.5oz | $1.26 / oz
In stock

BBQ Rub — a perfect blend of spices and seasonings crafted for meat enthusiasts. Elevate the flavors of your barbecued meats with this expe...

View full details
Original price $6.95 - Original price $6.95
Original price
$6.95
$6.95 - $6.95
Current price $6.95
5.5oz | $1.26 / oz

Buc-ee's Overbites Chocolate

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
4.0oz | $1.99 / oz
Out of stock

Over 1/4 pound of goodness! Craving something sweet, smooth, and dangerously delicious? Buc-ee’s Overbites are the perfect bite-sized treats for ch...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
4.0oz | $1.99 / oz
Sold out

Buc-ee's Cinnamon Pecans

Original price $20.95 - Original price $20.95
Original price
$20.95
$20.95 - $20.95
Current price $20.95
12.0oz | $1.75 / oz
In stock

Roasted to ensure a crispy bite, each pecan is generously coated in a light cinnamon glaze, offering a blend of sweetness and spice. Ideal for snac...

View full details
Original price $20.95 - Original price $20.95
Original price
$20.95
$20.95 - $20.95
Current price $20.95
12.0oz | $1.75 / oz

Buc-ee's Pecan Log

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
1.0item | $7.95 / item
In stock

The Pecan Log is a treat that combines the rich taste of creamy nougat, caramel, and the crunchy goodness of pecans. Made with quality ingredients,...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
1.0item | $7.95 / item

Buc-ee's Beaver Buddies Animal Cookies

Original price $4.95 - Original price $4.95
Original price
$4.95
$4.95 - $4.95
Current price $4.95
2.0oz | $2.48 / oz
In stock

Recall the good old days of the "animal crackers." These are like those, except somebody about 4 times better. They are the perfect balance of crun...

View full details
Original price $4.95 - Original price $4.95
Original price
$4.95
$4.95 - $4.95
Current price $4.95
2.0oz | $2.48 / oz

Buc-ee's 12 K-Cups House Blend Medium Roast Coffee

Original price $15.95 - Original price $15.95
Original price
$15.95
$15.95 - $15.95
Current price $15.95
12.0item | $1.33 / item
In stock

Experience the balanced flavors of House Blend Medium Roast Coffee, conveniently packaged in 12 single-serving K-Cups. These K-Cups are compa...

View full details
Original price $15.95 - Original price $15.95
Original price
$15.95
$15.95 - $15.95
Current price $15.95
12.0item | $1.33 / item

Buc-ee's Ground House Blend Medium Roast Coffee

Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95
12.0oz | $1.41 / oz
In stock

Wake up and smell the Texas-sized excellence! Buc-ee's Ground House Blend Medium Roast Coffee delivers that perfect balance of bold character and s...

View full details
Original price $16.95 - Original price $16.95
Original price
$16.95
$16.95 - $16.95
Current price $16.95
12.0oz | $1.41 / oz

Buc-ee's Caramel Popcorn

Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
7.0oz | $1.14 / oz
In stock

Indulge in the delightful fusion of crunchy popcorn and luscious caramel coating with Caramel Popcorn. Each kernel is popped to perfection and gene...

View full details
Original price $7.95 - Original price $7.95
Original price
$7.95
$7.95 - $7.95
Current price $7.95
7.0oz | $1.14 / oz

Buc-ee's Cosmic Pops

Original price $4.95 - Original price $4.95
Original price
$4.95
$4.95 - $4.95
Current price $4.95
1.5oz | $3.30 / oz
Out of stock

You might discover a different universe with Cosmic Pops. There are 4 flavors: Cotton Candy Lemon Lime Cherry Cola Orange Cream During hot times ...

View full details
Original price $4.95 - Original price $4.95
Original price
$4.95
$4.95 - $4.95
Current price $4.95
1.5oz | $3.30 / oz
Sold out

Buc-ee's Road Trip Scented Candle

Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95
Only 1 left!

The Buc-ee's Road Trip Scented Candle captures the fresh, invigorating spirit of setting out on the open Texas highway. It brings the excitement an...

View full details
Original price $19.95 - Original price $19.95
Original price
$19.95
$19.95 - $19.95
Current price $19.95

Buc-ee's Soft n' Squishy Pillow

Original price $22.95 - Original price $22.95
Original price
$22.95
$22.95 - $22.95
Current price $22.95
in stock

Introducing the irresistibly huggable Soft n' Squishy Pillow – your new companion for cozy moments and endless smiles. This limited edition plushie...

View full details
Original price $22.95 - Original price $22.95
Original price
$22.95
$22.95 - $22.95
Current price $22.95

Buc-ee's Peppermint Mints

Original price $5.95 - Original price $5.95
Original price
$5.95
$5.95 - $5.95
Current price $5.95
50.0item | $0.12 / item
In stock

Peppermint Mints are refreshing, designed to freshen breath and provide a burst of invigorating peppermint flavor. Made with natural peppermint oil...

View full details
Original price $5.95 - Original price $5.95
Original price
$5.95
$5.95 - $5.95
Current price $5.95
50.0item | $0.12 / item

Buc-ee's Bohemian Garlic Snack Stix

Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz
In stock

Take the taste of Buc-ee’s on the road with these classic Pork & Beef Snack Stix Singles! Each stick is packed with bold flavor, high-quality i...

View full details
Original price $3.95 - Original price $3.95
Original price
$3.95
$3.95 - $3.95
Current price $3.95
3.95oz | $1.00 / oz

Buc-ee's Cinnamon Mints

Original price $5.95 - Original price $5.95
Original price
$5.95
$5.95 - $5.95
Current price $5.95
50.0item | $0.12 / item
In stock

Experience the invigorating taste of cinnamon combined with the cooling sensation of a mint. Cinnamon Mints are formulated to refresh your breath i...

View full details
Original price $5.95 - Original price $5.95
Original price
$5.95
$5.95 - $5.95
Current price $5.95
50.0item | $0.12 / item

Authentic Buc-ee's Christmas Gifts Under $25

Great holiday gifts do not have to cost much. This collection updates automatically with Buc-ee's Christmas items priced under $25, from foil ornaments and bath bombs to saltwater taffy, pecans, coffee, tote bags, and a coloring book, so you can cover coworkers, teachers, and friends on any budget.

At a Glance:

  • Every item has an option priced under $25.
  • Browse snacks and sweets, bath treats, ornaments, tote bags, hair accessories, and kids' activities.
  • Prices start at $3.95 for a reusable Christmas tote bag.
  • Looking for even smaller gifts? See Christmas Stocking Stuffers, all under $15.
  • Sold by Texas Snax, an independent Texas reseller of authentic Buc-ee's merchandise. Texas Snax is not affiliated with or endorsed by Buc-ee's.